Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štír

23. 1. 2009

Obrazek                  ŠTÍR     (23.10. - 22.11.)

vv

Tvoje motto: Nestarám se příliš o to, co si o mně myslí druzí!

Živel: Voda

Drahokam: jantar

Talisman: jantarový náramek nebo náhrdelník

vv

cc

Tvoje silné stránky:

Jsi velmi nezávislá. Dělá ti radost, když můžeš pomáhat druhým. Sníš o lepším světě. Máš v sobě spoustu energie, miluješ nové výzvy a nesnášíš nudu. Jsi od přírody chytrá hlavička a máš neobyčejně dobrou intuici. Ráda trávíš čas přemýšlením a meditacemi.

nn

Tvoje slabá místa:

Velmi dobře si pamatuješ malichernosti a někdy je pro tebe těžké se od nich oprostit. Občas jsi hodně tvrdohlavá a za každou cenu se snažíš prosadit svůj názor. Někdy by možná stálo za to, kdyby sis poslechla i názory druhých.

bb

Ty a tvoji přátelé:

Někdy jsi taková tajnůstkářka, že ani tvoji nejbližší kamarádi nevědí, co se v tobě odehrává. Nerada se ostatním svěřuješ a pečlivě si střežíš svůj svět, plný barvitých obrazů, hudby a poezie.Když tě ale někdo potěší nebo pro tebe udělá něco, co ti přinese radost, budeš mu vděčná po celý svůj život. Nevynucuješ si pozornost ostatních, ale když už se ujmeš slova, vyžaduješ, aby ti druzí naslouchali.

nn

Rada pro tebe:

Občas se ti stává, že máš náladu jak na houpačce. Jednou jsi smutná a podruhé doslova tryskáš optimismem. Víš, že barvy dokáží podstatně ovlivnit náladu? Zapřemýšlej nad tím, jaké barvy nejčastěji nosíš a vyzkoušej nové barevné kombinace. Popusť uzdu své fantazii a neboj se experimentovat. Uvidíš, jak skvěle to funguje!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář